StimaWELL®120MTRS

 STIMAWELL – ZDROWY KRĘGOSŁUP i PLECY!


Opatentowany system StimaWELL® – rewolucja w elektrostymulacji!

Opatentowany system StimaWELL®120MTRS jest przeznaczony do fizykoterapii kręgosłupa i pleców, Aparat EMS działa zgodnie z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi na rynku. System EMS zawiera matę stymulacyjną z 12 zintegrowanymi kanałami, które są obsługiwane kolejno (co jeden po drugim), podając złożone fale z tyłu. To rodzaj stymulacji ems, który otwiera nowe terapeutyczne metody leczenia.

System StimaWELL® łączy metodę elektrostymulacji o średniej częstotliwości i terapii cieplnej, a tym samym zapewnia wielowymiarową stymulację pleców. Dynamiczne głębokie fale umożliwiają intensywne trenowanie mięśni, które pacjenci doświadczają jako przyjemny, efektywny masaż.Dzięki zmianom intensywności natężenia impulsów można w różny sposób stymulować mięśnie i tym samym osiągnąć różne efekty masażu:

  • masaż typu dotykowego
  • masaż typu ugniatanie
  • masaż relaksacyjny – głaskanie
  • kombinacja obu typów.

Dodatkowo system StimaWELL® może być stosowany w leczeniu bólu różnego pochodzenia.

Aparatura StimaWELL® ma możliwość ogrzewania maty stymulacyjnej do około 40 °C. Efekt cieplny wzmacnia głębokie efekty dynamicznych fal głębokich, działa relaksująco i zapewnia dobre samopoczucie.

Mata stymulacyjna Stimawell EMS ze zintegrowanymi elektrodami jest prawdziwą innowacją w usługach fizjoterapii i rehabilitacji. Pozwala na bardzo szybką i komfortową stymulację mięśni. Pominięto czasochłonne pozycjonowanie elektrody, znane z wielokanałowych stymulatorów. Wbudowane oprogramowanie jest obsługiwane za pośrednictwem ekranu dotykowego. Każdy z programów można szybko wybrać. Ponadto operator w prosty sposób może tworzyć własne programy poprzez modułowy system montażu.Prezentacja maty terapeutycznej stimaWELL® 120MTRS


 

DODATKOWE MATERIAŁY:

Instrukcja obsługi  (EN) – GA-StimaWELL_EN_(CB_Job_6723)-05

StimaWELL 120 MTRS (PL)

Przewodnik po StimaWELL MTRS_Verkaufsfolder_en

SLOEN_KATALOG

CERTYFIKATY:

KE-StimaWELL_120MTRS-03

KE-StimaWELL_EMS_(Serie_A)-01

zertifikat-en-iso-13485Zobacz aktualną ofertę na allegro