FIWE 2017

Spotkajmy się na FIWE 2017 Warszawa 09-10 września 2017

Wśród najnowszych metod treningowych ostatnio wielką popularnością cieszą się treningi EMS. Taki nowoczesny trening przy pomocy specjalnej aparatury EMS można również nazwać zabiegiem. Sprzęt EMS STIMAWELL EMS to najnowsza technologia niemieckie firmy Schwa Medico, producenta aparatury medycznej.

Stimawell EMS ® to niezawodny sprzęt ems przeznaczony do treningów statycznych i dynamicznych w zależności od preferencji i potrzeb osób ćwiczących. Cały zestaw sprzętu EMS z niezbędnymi akcesoriami jest już dostępny na rynku polskim. Jego atutem jest nie tylko najwyższa jakość i niezawodność, lecz także nowoczesny design, wielofunkcyjny system z menu w języku polskim oraz wyjątkowo korzystna cena.

EMS – elektrostymulacja mięśni za pomocą impulsów elektromagnetycznych to nowatorska metoda wykorzystywana w fizjoterapii, obecnie bardzo popularna na rynku niemieckim i w całej Europie.

Trening / zabieg EMS to rodzaj ćwiczeń mięśni za pomocą pola elektromagnetycznego wytwarzanego w mięśniach przed odpowiednie impulsy w celu pobudzenia mięśni. Podczas treningu ems mięśnie zostają stymulowane do ćwiczenia i pracują znacznie dynamiczniej i intensywniej niż podczas tradycyjnych zajęć fitness. Można określić taki trening jako elektrofitness. Trening EMS jest całkowicie bezpieczny, jeśli prowadzony jest pod okiem doświadczonego trenera EMS oraz za pomocą certyfikowanego sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się z aparatem ems Stimawell EMS ® oraz z jego możliwościami.

Zainteresowanym sprzętem do elektrostymulacji polecamy porównanie parametrów innych aparatów ems ze Stimawell EMS. Większość maszyn ems ma ograniczone działanie lub mniej funkcji, które sprawiają, że każdy trening elektrostymulacji mięśni jest przyjemny i niezwykle skuteczny.


2 odpowiedzi do “FIWE 2017”

  1. Anna B pisze:

    Zupełnie nowy sprzęt niemieckiej produkcji. Testowałem, jest fantastyczny! Wygodne kombinezony i dużo programów treningowych.

  2. Robert pisze:

    Znam Stimawella z Niemiec, tam jest bardzo popularny. Same treningi ems na tym sprzęcie świetne, można dokładnie dostosować impulsy do odczuć danej osoby.

Możliwość komentowania jest wyłączona.